zdravé firemní akce

Teambuilding pro pevné zdraví a spokojenost zaměstnanců

SPOKOJENÍ ZAMĚSTNANCI = SILNÝ TÝM

Společná cesta plná zábavného pohybu, stravy nabíjející energií, uvolněné mysli a nezapomenutelných zážitků v přírodě může začít.

Zdravá strava a životní styl, Nordic Walking, Lesní mysl, společné zážitky

FIREMNÍ AKCE PRO ZDRAVÍ

Spokojení a úspěšní zaměstnanci = spokojený zaměstnavatel

Víte, že spokojení zaměstnanci jsou základem úspěchu každé firmy?

Naše unikátní firemní akce spojují vše pro jejich wellbeing, od výživy životního stylu, pohybu až po seberozvoj. 

Zároveň si dopřejete krásný zážitek, který posílí týmovou spolupráci, vzájemnou komunikaci a přinese novou energii do vašeho pracovního prostředí.

Proč si vybrat právě nás?

jedinečná nabídka zahrnuje aktivity pro wellbeing vašich zaměstnanců, aby mohli vytvořit silný a stabilní tým

získáte možnost cíleně ovlivnit radost ze života v soukromé i pracovní sféře
Komplexní nabídka

Zahrnuje vše pro zdravý životní styl od výživy, péče o své tělo, pohybu až po mentální nastavení a zábavu.

Zaměstnanci získají silný nástroj k získání spokojenosti ve svém životě a tím také v zaměstnání

Stmelení kolektivu

Je důležité upevňovat vztahy mezi kolegy i mimo pracovní prostředí. Outdoorové aktivity jsou tou nejlepší volbou.

Nordic Walking mohou potom zaměstnanci provozovat společně.

Syndrom vyhoření

Dnes je kladen obrovský tlak na výkon v téměř každém aspektu života. Vašim zaměstnanci se naučí jednoduchý způsob pro prevenci a kompenzaci stresu a napětí.

Silný tým

Tým může být silný jen tak, jak silní jsou jeho členové. Zaměstnanci, kteří ví jak pečovat o své zdraví po fyzické i psychické stránce společně vytvoří ten nejlepší tým.

Dlouhodobý efekt

Účastníci mohou z akce čerpat dlouhodobě. Dostanou know how pro využití v každodenním životě, které jim zůstane už navždy.

Produktivita práce

Zdraví zaměstnanci jsou více produktivní, mají méně zameškaných hodin, lépe se soustředí na práci.

Co Nabízíme

Z těchto aktivit váš teambuildig sestavíme:

Zdravá výživa

Jitka Kočová zdravé firemní akce, výživové poradenství, nordic walking, Lesní mysl

Povídání o zdravé výživě a životním stylu formou přednášky nebo workshopu s možností cílit zaměření podle vaší potřeby, od sestavení jídelníčku, hubnutí, zdravý životní styl, střevní mikrobiom, pohyb.

Nordic Walking

Jitka Kočová zdravé firemní akce, výživové poradenství, nordic walking, Lesní mysl

Společný výšlap do přírody s výukou Nordic Walking, techniky chůze, při které se zapojí až 90% svalů, efektivně zvyšuje kondici, podporuje hubnutí, rehabilitaci, skvěle pročistí hlavu a přitom je to hlavně zábava. 

Lesní mysl

Cestování jako mindfulness

Finský koncept, který nás učí jak vědomě využívat léčivé účinky lesa zahrnuje prvky mindfulness a pozitivní psychologie. Skvělé jako prevence syndromu vyhoření i stmelovací aktivita s možností sdílení.

Zábava a soutěžení

teambuilding, zdravá firma, firemní zdraví, nordic walking, firemní akce

Cestu do přírody je možné obohatit o zábavné úkoly či soutěže. 

Lokalita je možná po celé ČR dle vašeho přání nebo lze  vybrat jednu z mých zážitkových tras v Českém i Saském Švýcarsku.

Jóga

joga

Další ideální aktivita pro uvolnění těla i mysli. 

Protáhnete a posílíte celé tělo, vyčistíte hlavu, získáte flexibilitu a balanc. Navíc při cvičení ve dvojicích si navíc vyzkoušíte, jaké to je opřít se jeden o druhého.

 

Aromaterapie

aromaterapie3

Éterické oleje ovlivňují naše tělo i mysl. Zjistíte základní informace o těchto olejích, zásady bezpečného používání, tipy na domácí použití. Oleje si budete mít možnost očichat a vytvoříte si svůj voňavý výrobek. 

Co o nás řekli klienti

Absolvovaly jsme trasu na kameny Schrammstein v Saském Švýcarsku. Výlet byl velmi pečlivě připraven s dechberoucími výhledy. Za těmi jsme si musely vystoupat po skalních schodech a žebřících, ale rozhodně to stálo za to. V nabídce jsou i méně obtížné trasy, takže každý si najde tu svoji dle preferencí a kondice. Tato lokalita nám byla doporučena dle předem ověřené sportovní zdatnosti, nicméně s technikou nordic walking jsme se setkaly poprvé. Nejdřív nám byl vysvětlen princip správné chůze a pak jsme si ho mohly v lehkém terénu vyzkoušet.

Je pravda, že při správném používání hůlky opravdu pomáhají zvýšit dynamiku chůze a nejsou jen “oporou” nebo dokonce “doplňkem”. Okruh cca 16 km nám rychle utekl. Počasí sice bylo rozmarné a nevyhnuly jsme se velké dešťové průtrži, ale to bylo naštěstí až ke konci trasy, takže většinu jsme zvládly za sucha a mohly vnímat krásy okolí v komfortním rozpoložení. Instruktorka je velmi intuitivní a dokáže se vcítit do potřeb každého klienta. S lehkostí umí krotit ambice “rychlíků” a zároveň umí motivovat slabší členy skupiny. Lektorka je i zdatná koučka a dokáže stmelit různé lidi se společným zájmem trávení času v přírodě.

5/5

* jsem moc ráda, že jsem kurz Nordic Walking absolvovala, protože díky tomu vím, jak správně chodit s holemi a jakou mít nastavenou správnou výšku holí (myslela jsem si, že v obchodě=ve sportu mi poradí, ale nakonec jsem zjistila, že nejlepší je nechat si poradit u lektora, který hodiny vyučuje)
* tento způsob pohybu mi dělá radost a dobíjí mne neskutečným způsobem baterky, vyhovuje mi, že „hůlkovat“ mohu kdykoliv a kdekoliv a za jakéhokoliv počasí a že tento druh pohybu se dělá venku, navíc se s „hůlkováním“ dá začít v jakémkoliv věku

5/5

KDO JSEM

Jitka Kočová

Nadšená cestovatelka, milovnice pohybu a přírody, inspirátorka a propagátorka přirozeného stravování bez extrémů.

Chcete zdravý a pevný tým?

Ozvěte se nám a probereme společně téma, formát, termíny i další možnosti a podrobnosti akcí pro firmy.

SPOJTE SE S NÁMI, volejte: 731 522 839, pište: info@jitkakocova.cz nebo vyplňte Kontaktní formulář a my se ozveme. 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ